Humidor XXI wieku – sprzęt dla koneserów cygar

Home / Części i Akcesoria / Humidor XXI wieku – sprzęt dla koneserów cygar
thumb image

Innowacyjny humidor, o którym dzisiaj piszemy, to profesjonalne urządzenie do przechowywania cygar, które pozwala stworzyć idealne warunki dla kolekcji tytoniowych wyrobów. Stylowy i łatwy w obsłudze humidor będzie najlepszym przyjacielem każdego kolekcjonera cygar.   

Liebherr liebherr.aged.com.pl to znana niemiecka marka specjalizująca się w produkcji urządzeń chłodniczych, przede wszystkim domowych lodówek (chłodziarko-zamrażarek), ale także profesjonalnych szaf chłodniczych dla gastronomii oraz innych nowoczesnych urządzeń AGD. Elegancki design, nowoczesne technologie i najwyższa jakość wykonania to cechy, które wyróżniają markę Liebherr na polskim rynku. Liebherr jako jeden z pierwszych w naszym kraju wprowadził na polski rynek elektryczny humidor model ZKes 453, czyli profesjonalne urządzenie do przechowywania cygar. I właśnie o humidorze dzisiaj piszemy.

Nowoczesny humidor najlepszym miejscem dla cygar

Ale od początku. Humidor tradycyjnie odnosił się do drewnianych skrzynek przeznaczonych do odpowiedniego przechowywania cygar. Drewniane pudełko, choć urokliwe, nie jest w XXI wieku najlepszych miejscem do tego celu. Drewno bez odpowiednich warunków otoczenia może łatwo złapać wilgoć, a tę przekazać cygarom. Jeśli zatem jesteś prawdziwym pasjonatem kolekcjonowania i palenia tego tytoniowego przysmaku, warto abyś pomyślał o kupnie profesjonalnego elektronicznego humidora.

Humidor Liebherr liebherr.aged.com.pl/produkty/winiarki-i-humidor/ został wyposażony w liczne rozwiązania technologiczne, które dają mu ogromną przewagę nad innymi urządzeniami przeznaczonymi do przechowywania cygar oferowanymi na polskim rynku. Liebherr zawsze jest krok do przodu przed konkurencją dzięki technologicznej innowacyjności, która pozwala każdemu na posiadanie profesjonalnych urządzeń chłodniczych w  swoim domu lub lokalu komercyjnym. Ten humidor to prawdziwe urządzenie dla koneserów, które sprawia, że kolekcja cygar jest w pełni bezpieczna.

Osiągaj idealny mikroklimat dla swojej kolekcji cygar

Przechowywanie cygar w humidorze Liebherr umożliwia zachowanie ich jakości i aromatu. Urządzenie zostało wyposażone w regulację temperatury i poziomu wilgotności powietrza w środku urządzenia. Zamontowany filtr FreshAir dba o to, aby przechowywanie cygar odbywało się w wolnym od zanieczyszczeń powietrzu. Warto także zwrócić uwagę na obecny w urządzeniu elektroniczny system kontroli z dotykowym panelem Touch, który zapewnia precyzyjne utrzymanie wybranych parametrów. Wnętrze humidora Liebherr zostało wyposażone w dwie półki oraz dwie kasetki do prezentacji, wykonane z cedru hiszpańskiego, a eleganckie oświetlenie LED podkreśla atrakcyjny design urządzenia.

Humidor Liebherr to urządzenie przeznaczone nie tylko dla prywatnych kolekcjonerów wybornych cygar, ale także dla osób prowadzących eleganckie lokale w typie brytyjskich klubów dżentelmenów czy luksusowe bary w lokalach. Humidor Liebherr nie tylko łączy w sobie ekskluzywny design i zaawansowane technologie, ale także pozwala odpowiednio wyeksponować kolekcję dzięki przeszklonym drzwiom.

Humidor XXI wieku – sprzęt dla koneserów cygar
5 (100%) 2 votes

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *